LAT | ENG | RUS


Kontakti

Aparte Lux
VIESU NAMS & RESTORĀNS

Jaunā iela 9a.
Jūrmala, LV-2015, Latvija
tālr.: +371 29 272 218
e-pasts: v.tracuka@gmail.com

www.apartelux.lv

Jūs vēlaties pilnvērtīgi atpūsties un nedomāt pilnīgi par neko? Piedāvājam jūs sagaidīt jau lidostā, un visā jūsu atpūtas laikā nodrošināt tieši jums vēlamos pakalpojumus. Aparte Lux apartamentos katru viesi sagaida īpaši, ar individuālu attieksmi un izmeklētu apkalpošanu. Šeit tiek radīti ideāli dzīvošanas apstākļi jūsu mierīgai atpūtai.

Apkalpojošais personāls, kurš sniedz pakalpojumus ar diskrētumu un individuālu pieeju, ir jūsu rīcībā 24 stundas diennaktī. Darbinieki uzklausīs jebkuras jūsu vēlmes, un ļaus jums baudīt pilnīgu atpūtu un patiesu viesmīlību, kā arī parūpēsies par ikdienas nepieciešamībām.

Jūsu drošībai – katrā numurā ir seifs. Sakarus ar ārpasauli un informāciju nodrošina arī televīzija, telefons un bezmaksas interneta pieslēgums.

Jūsu rīcībā lieliska sauna relaksācijai, burbuļvanna, kā arī masiera un kosmetologa pakalpojumi pēc jūsu pieprasījuma.

Vasaras terase ļaus baudīt rīta kafijas mirkli un vakara vīna glāzi. Piknikam Jūsu rīcībā piedāvājam BBQ. Bērni varēs laiku pavadīt lēkājot uz batuta.

Lai atbrīvotu jūs no ikdienas rūpēm, piedāvājam veļas mazgāšanu un gludināšanu.

Iespējamas ekskursijas gan pa Jūrmalu, un tās tuvāko apkārtni, gan arī pa Rīgu. Kultūras programma, īpaši vasaras sezonā, ir ļoti aktīva gan Jūrmalā, gan arī galvaspilsētā, līdz ar to garlaikoties nepaspēsiet pat gadījumā, ja nebūs saules, un debesis pārklās lietus mākoņi.
Koncerta un teātra biļešu piegāde.

Parakstīties uz jaunumiemParakstīties
Partneri

VIESU NAMS APARTE LUX©2010