LAT | ENG | RUS


Kontakti

Aparte Lux
VIESU NAMS & RESTORĀNS

Jaunā iela 9a.
Jūrmala, LV-2015, Latvija
tālr.: +371 29 272 218
e-pasts: v.tracuka@gmail.com

www.apartelux.lv

Aparte Lux ir mājīgi kluba tipa apartamenti, Jūrmalas pašā centrā, blakus galvenajai tās dzīvības artērijai - Jomas ielai. Vieta ir pietiekami klusa, tā ļaujot izvairīties no ikdienas kņadas un trokšņa, tajā pat laikā visa Jūrmalas kūrorta sabiedriskā dzīve noris turpat blakus, jo burtiski 10 metri - un jūs esat uz Jomas ielas. Savukārt jūra, pludmale ar zeltainajām smiltīm un izslavētais dziednieciskais priežu gaiss ir sasniedzami tikai 200 metru attālumā!
Ja vēlaties apmeklēt Latvijas galvaspilsētu Rīgu , tad jums jāpārvar tikai 25km, jeb laika izteiksmē 20 minūšu brauciens, kā arī, ja nepieciešams, 15 minūšu laikā jūs esat lidostā „Rīga”.

Pats viesu nams ir vēsturiska ēka, kas celta XX gs. sākumā, un atrodas Valsts nozīmes pilsētbūvniecības pieminekļu teritorijā. Māja pilnībā atjaunota atbilstoši visām arhitektoniskajām prasībām un nodota ekspluatācijā tikai 2010. gadā.
Viesu nams atrodas slēgtā teritorijā, to ieskauj dārzs ar īpaši izmeklētiem ziediem un eksotiskiem augiem, arī tādiem kā sakura.

Viesiem tiek piedāvāti seši labiekārtoti apartamenti:
1) Piedāvājumā ir četri divistabu apartamenti ar apvienotu viesistabu - virtuvi, un guļamistabu, kā arī atsevišķi nodalītiem sanmezgliem.
2) Viens Lux trīs istabu apartaments ar divām guļamistabām
3) Viens vienistabas numuriņš.
Visos apartamentos, pēc izvēles, ir vai nu vanna, vai duša.

Virtuve ir pilnībā aprīkota ar visu nepieciešamo virtuves tehniku, visiem virtuves piederumiem un atbilstošajiem traukiem. Ir arī mikroviļņu krāsns un trauku mašīna.

Jūs sagaidīs lieliskas atpūtas iespējas, ja brauksiet kopā ar ģimeni un bērniem, vai arī vēlēsieties pavadīt neaizmirstamas brīvdienas kopā ar saviem tuvākajiem draugiem.
Īpaši izdevīgus nosacījumus piedāvājam atpūtai ilgākam laika periodam.

Parakstīties uz jaunumiemParakstīties
Partneri

VIESU NAMS APARTE LUX©2010